Vajce Stanislav (Klatovy 1935)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo nahoře Vajce 83, kombinovaná technika/papír, 49 x 45,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |